Wie is wie?

DIENST VORMING EN OPLEIDING (VIVO vzw)
   
foto  Hilde Lippens
 
Directeur
 E-mail : hilde.lippens@vivo.be
 Ann Bruneel
 Opleidingscoördinator
 E-mail : ann.bruneel@vivo.be
foto  Martine Vandenkerckhove
 
Opleidingscoördinator
 E-mail: martine.vandenkerckhove@vivo.be
foto  Natasja Vermeire
 
Opleidingscoördinator
 E-mail: natasja.vermeire@vivo.be
 DIENST FINANCIEN EN PERSONEEL
foto

 Mieke Thysebaert
 Directeur Financiën & Personeel
 E-mail : mieke.thysebaert@cib.be

foto

 Simon T'Jampens
 Medewerker Boekhouding
 E-mail : simon.tjampens@cib.be 

 Silke Vanpeene
 Medewerker Boekhouding
 E-mail: silke.vanpeene@cib.be
foto  Filipa de Bastos
 Onthaal
 E-mail : filipa.de.bastos@cib.be
foto  Stephanie Dewulf
 Onthaal 
 E-mail: stephanie.dewulf@cib.be

 Sarah De Winter
 Administratief medewerker
 E-mail: sarah.de.winter@cib.be

Privacy beleid | Cookie beleid | ORIS Webdesign & Drupal Development