De kunst van het spreken in 7 stappen
09/02/2023
NewsItemType.Unspecified
De opleiding ‘Mensen overtuigen? Spreken met impact’ is een opsteker voor iedereen die kleine of grote groepen met aanspreken. Op één dag tijd kan je een boodschap helder en duidelijk overbrengen.
Word meester in je spreken door je lichaamstaal en woordgebruik te oefenen tijdens deze interactieve training. Docent Ronald De Keersmaeker legt uit hoe je de boventoon krijgt tijdens een gesprek met een klant, vergadering of presentatie.
Meer weten? Bekijk het filmpje!
Voor data en locaties, klik hier.
Download de bijlage: spreken met impact Ronald De Keersmaeker.mp4Een opleiding over dit onderwerp op maat?
Bij VIVO volg je kwaliteitsvolle, hands-on opleidingen die gelinkt zijn aan de dagelijkse werking van een vastgoedkantoor. Of je nu een startende of ervaren vastgoedprofessional bent, wij bieden coaching en opleidingen op maat om je carrière naar een hoger niveau te tillen. Blijven groeien, blijven vooruitgaan – met VIVO ben je altijd een stap voor!