VIVO, het Vlaams Instituut Vastgoedvorming van CIB Vlaanderen, staat het hele jaar door garant voor een zeer ruim aanbod van opleidingen voor alle vastgoedprofessionals. Volgende mensen vormen samen het geweldige team achter VIVO.

Beyhan Caliskan
Beyhan Caliskan

Medewerker boekhouding

Tel: 09 244 69 73

Mail: beyhan.caliskan@cib.be

Ann Bruneel
Ann Bruneel

Opleidingscoördinator

Tel: 09 242 49 85

Mail: ann.bruneel@vivo.be

Mieke Thysebaert
Mieke Thysebaert

Directeur Financiën & Personeel

Tel: 09 242 49 81

Mail: mieke.thysebaert@cib.be

Elise Devolder
Elise Devolder

Content creator

Tel: 09 242 95 65

Mail: elise.devolder@vivo.be

Helena Van Den Driessche
Helena Van Den Driessche

Opleidingscoördinator

Tel: 09 244 69 70 

Mail: Fae.van.den.driessche@vivo.be

Lore Urban
Lore Urban

Opleidingscoördinator

Tel: 09 242 95 61

Mail: lore.urban@vivo.be

Sarah De Winter
Sarah De Winter

Medewerker Personeel en Administratie 

Tel: 09 242 49 82

Mail: sarah.de.winter@cib.be

Filipa De Bastos
Filipa De Bastos

Onthaal en secretariaat

Tel: 09 222 06 22

Mail: filipa.de.bastos@cib.be

Hilde Lippens
Hilde Lippens

Directeur

Tel: 09 242 49 84

Mail: hilde.lippens@vivo.be

Ilse Van Den Rijse
Ilse Van Den Rijse

Medewerker boekhouding

Tel: 09 222 06 22

Mail: ilse.van.den.rijse@cib.be

Meer over Vivo

Waarom VIVO
Wie is wie
KMO Portefeuille
Contact
An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙