VIVO ON AIR: Opleidingen op maat - hoe VIVO jouw team versterkt
02/12/2025
Podcasts
Wat als je opleiding perfect zou aansluiten bij de uitdagingen in jouw kantoor? In deze aflevering van VIVO ON AIR vertelt Ann De Bruyne, business developer bij VIVO, hoe opleidingen op maat vastgoedprofessionals helpen om sneller en slimmer te groeien.
We ontdekken wat het verschil is tussen een open opleiding en een opleiding op maat, hoe zo’n traject precies tot stand komt (van intake tot evaluatie) en waarom de match tussen docent en team het succes bepaalt. Ann legt ook uit hoe flexibel VIVO werkt qua planning en locatie: “De opleiding komt naar jou toe, waar en wanneer het jou past.”
Benieuwd hoe een opleiding op maat jouw kantoor concreet kan versterken?
Contacteer Ann De Bruyne via ann.de.bruyne@vivo.be of 0476 26 54 83!
Testimonials
Opleiding materiaalleer bij Quares Immo Services (maart, 2025)
"In onze dagelijkse werking worden vastgoedmakelaars vaak geconfronteerd met vragen van klanten over bouwtechnische aspecten, renovatiemogelijkheden en materiaalgebruik. Die vragen correct en met voldoende vertrouwen beantwoorden, vereist echter een stevige basiskennis. Daarom werd besloten om een opleiding op maat te organiseren, specifiek gericht op materiaalleer binnen de context van vastgoedbemiddeling.
De opleiding, verzorgd door Stijn Verplancken, was zowel op inhoudelijk vlak als op het vlak van didactische aanpak bijzonder interessant. Stijn combineerde een grondige technische kennis met duidelijke, praktijkgerichte voorbeelden die perfect aansloten bij de realiteit van de vastgoedmakelaar. De balans tussen theorie en concrete casussen zorgde ervoor dat de sessie steeds boeiend en relevant bleef."
Opleiding oplevering van appartementsgebouwen: juridische aspecten bij Fidimco Beheer (juli, 2025)
"Via het SF323 werden we geïnformeerd van de vele opleidingen die via VIVO georganiseerd worden. Aangezien we binnen Fidimco Beheer met een grote groep beheerders zitten, leek een opleiding op maat de meest geschikte optie. Zo komt het lesmateriaal het beste binnen aangezien het persoonlijk contact maximaal is.
De opleiding zelf was volledig en uiterst professioneel gegeven door de docent. Gezien het juridische karakter van de opleiding was Mr. Van Eyck de geknipte persoon hiervoor. Door meermaals in te gaan op vragen van de beheerders, zijn heel wat persoonlijke cases aangeraakt wat een meerwaarde aan de opleiding betekende."
Een opleiding over dit onderwerp op maat?
Bij VIVO volg je kwaliteitsvolle, hands-on opleidingen die gelinkt zijn aan de dagelijkse werking van een vastgoedkantoor. Of je nu een startende of ervaren vastgoedprofessional bent, wij bieden coaching en opleidingen op maat om je carrière naar een hoger niveau te tillen. Blijven groeien, blijven vooruitgaan – met VIVO ben je altijd een stap voor!